Enable / Włącz Javascript
 Widok 
 Kategorie 
 Nitro Torrent w sieci 
 Top 10 użytkowników 
 WinRAR 5.61 Final - 32bit & 64bit [PL] [rarreg.key] [+Classic theme] [azjatycki]

WinRAR 5.61 Final - 32bit & 64bit [PL] [rarreg.key] [+Classic theme] [azjatycki]
Kategoria: »
Dodane: 04/11/2018
Rozmiar: 6.32 MB
Uploader: azjatycki (1)
seed(ów): 16
leecher(ów): 3
Pobrane: 574
Komentarzy: 2
Pobierz Torrent Pobierz Torrent
Pobierz [Magnet] Pobierz [Magnet]
Obserwuj
Raportuj
OFICJALNA POLSKA LOKALIZACJA.

WinRAR to jeden z najpopularniejszych archiwizatorów dostępnych na rynku. Program zwraca swoją uwagę prostotą obsługi połączoną z dużymi możliwościami: dzięki niemu stworzymy nowe archiwa, zmodyfikujemy już istniejące, a także zabezpieczymy dane hasłem. Jeżeli archiwum ulegnie uszkodzeniu, to właśnie WinRAR będzie w stanie je naprawić.

Dzięki programowi WinRAR możemy tworzyć archiwa w formatach RAR, RAR5 (są to własnościowe algorytmy producenta), a także ZIP. Pozwala on również na wypakowywanie archiwów innego typu np. CAB, ARJ, LZH, ACE, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2, Z i 7-Zip. Ogromną zaletą aplikacji jest możliwość naprawy archiwów i wykorzystywania danych naprawczych w nich zawartych. W tym przypadku niejednokrotnie radzi sobie znacznie lepiej od alternatywnych zamienników.

Archiwizator pozwala na tworzenie samorozpakowujących się archiwów SFX, możliwe jest również zaszyfrowanie plików przy pomocy algorytmu AES-256. Nowa wersja umożliwia sprawdzenie hasła archiwum bez jego kompletnego rozpakowywania, znacznie przyśpiesza więc dostęp do danych. Archiwa mogą oprócz plików zawierać także dodatkowe komentarze i niektóre informacje z systemu plików np. oryginalne uprawnienia, a także strumienie. W razie potrzeby możliwe jest utworzenie archiwów o określonej wielkości np. w celu podzielenia ich, aby zmieściły się a płytę CD lub DVD. Program radzi sobie bardzo dobrze nawet z gigantycznymi plikami zajmującymi dziesiątki gigabajtów.

Dużą zaletą aplikacji jest wykorzystywane możliwości nowych procesorów. Korzysta on z zalet 64-bitowej architektury, podczas kompresowania i dekompresowania wykorzystuje wiele rdzeni procesora, co znacznie przyśpiesza wszystkie operacje. Uwagę zwracają również rozbudowane opcje kompresji: podstawowe ustawienia umożliwiają wybranie stopnia kompresji i wielkości słownika, możliwe jest jednak oddzielne określenie parametrów dla różnych typów danych. Na plus wyróżnia się tutaj algorytm RAR5, w którym zastosowano większy rozmiar słownika (do 1 GB). Oprócz interfejsu graficznego WinRAR oferuje obsługę za pomocą wiersza poleceń. Dzięki temu możliwe jest zautomatyzowanie jego pracy.

Wersja 5.61:

1. Opcja ?Usuń archiwum? przy wypakowywaniu usuwa wszystkie archiwa nawet, jeśli użytkownik rozpoczął wypakowywaniu nie od pierwszego pliku archiwum, ale pierwszy plik jest dostępny i wszystkie pliki zostały pomyślnie wypakowane. W takim przypadku, w poprzednich wersjach, opcja ?Usuń archiwum? była ignorowana, nawet, jeśli program był w stanie zlokalizować pierwszy plik archiwum.

2. Pasek stopnia kompresji nie jest wyświetlany na stronie ?Archiwum? właściwości pliku dla archiwów z zaszyfrowanymi nazwami plików. WinRAR nie może rzetelnie go obliczyć dla takich archiwów bez podania hasła. Wcześniej wyświetlano 0%.

3. Usunięte błędy:
- WinRAR wyświetlał komunikat ?Podane hasło jest nieprawidłowe? nieustannie przy próbie otwarcia archiwum RAR5 z zaszyfrowanymi nazwami plików, jeśli ustawiono błędne hasło globalne skrótem Ctrl+P;
- błąd zarządzaniem pamięcią w oknie hasła mogło prowadzić do dostępu do zwolnionej pamięci, po czym następowało zawieszenie aplikacji. Kwestia ta może być również związana z ryzykiem bezpieczeństwa;
- usunięto awaryjność przy przetwarzaniu uszkodzonych archiwów RAR. Kwestia ta może być również związana z ryzykiem bezpieczeństwa;
- podczas uruchamiania, WinRAR mógł powodować krótkie migotanie w paskach menu kilku innych aplikacji;
- Komenda ?Szukaj? dopasowywała ?Wyszukiwanie po łańcuchu? dla wszystkich archiwizowanych plików ignorując ?Szukanie po nazwie? przy wyszukiwaniu w archiwach CAB;
- Komenda ?Licencja? w module SFX nie ustawiała tytułu okna licencji;
- Jeśli ?Folder startowy? w ustawieniach WinRAR zawierał podwójny backslash, WinRAR ignorował pierwszą komendę ?Poziom wyżej?.

----------

strona producenta: http://www.rarlab.com/
System operacyjny: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 (32bit - 64bit)

----------

- zainstaluj program nie uruchamiaj go
- plik "rerreg.key" przekopiuj do głównego katalogu z programem
- domyślny katalog to: C:/Program Files/WinRAR
- uruchom program

----------

Jeśli chcesz mieć klasyczny wygląd ikon programu:
- wyłącz program
- uruchom plik "WinRAR_Classic_48x36.theme.rar"
- kliknij na "Tak" -> OK"
- uruchom program
- następnie: zakładka Opcje -> Motywy -> zaznacz "WinRAR Classic 48x36"

----------

Win 10 64bit - screen po instalacji:

Nowy wygląd:Klasyczny wygląd:Szczegóły torrenta
Tracker http://tracker.vanitycore.co:6969/announce
Multitracker [ Pokaż ]
Kategoria: » [Zgłoś błąd]
Dodane 04-11-2018
Podziękowali:
3 użytkowników 
[ Pokaż ]
Podziękuj!
Pokaż / Ukryj pliki:
Nazwa pliku Rozmiar
winrar-x64-561pl.exe 3.24 MB
wrar561pl.exe 3.02 MB
WinRAR_Classic_48x36.theme.rar 55.84 KB
rarreg.key 0.46 KB
Download from filetracker.pl.txt 0.27 KB
5 plików

<< Poprz.      Następna >>
1 - 2DeKris01 (1)
działa na win 10 fatalnie. rozpakowuje bardzo wolno. cos jest w tutaj skopane...
30/11/2018 17:09:46 # 0 0


PiotrP75 (3)
Na to czekałem.
07/11/2018 13:38:05 # 0 0

1 - 2
<< Poprz.      Następna >>